Beachsoccer Junior - Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Plażowej Piłce Nożnej dla Dzieci

W niedzielę (19.07.2020) w Głuchołazach zawodnicy GAS Grodków wzięli udział w zawodach Beachsoccer Junior - Pierwszych Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Plażowej Piłce Nożnej dla Dzieci. Turniej odbył się pod patronatem OZPN w Opolu. Mecze odbyły się na boisku basenu miejskiego (Kompleksu Rekreacyjnego „Nad Białką”).

Oprócz naszych drużyn, o mistrzowski tytuł grali jeszcze piłkarze zGłuchołaz. Mecze rozegrano w podziale na kategorie wiekowe. Oto wyniki:

Rocznik 2009 i młodsi
Gas 1 - Gas 2. - 4-0
Gas 1 - UKS Głuchołazy - 3-1
Gas 1 - HATRICK - 1-2
Gas 2 - UKS Głuchołazy 1-2
Gas 2 - HATRICK 1-3
Ostatecznie:

1miejsce HATRICK
2miejsce GAS 1
3 miejsce UKS Głuchołazy
4 miejsce GAS 2
Na zawody nie dojechały dwie ekipy, dlatego stworzyliśmy dwie drużyny. Nasi zawodnicy grali bez, zmian co odczuli grając mecz po meczu, ale zabawa była najważniejsza. Oprócz świetnej gry, dwóch naszych zawodników otrzymało nagrody indywidualne: Kapi Hondzel najlepszy bramkarz,
Tytek Honzel najlepszy zawodnik. Cała drużyna pamiątkowe medale i okolicznościowe koszulki.

Trochę gorzej doszło starszym ekipom, które zajęły ostatecznie 3 i 4 miejsce. Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został Michał Salachna.

Był to pierwszy turniej naszych chłopaków na piasku, ale brawa dla wszystkich ekip, były to mistrzostwa i poziom był jak na mistrzostwa przystało. A o kolejności decydowały bramki.
Dziękujemy MOSIR Głuchołazy za super turniej i organizacje. Oprócz zawodów, chłopcy mogli korzystać z basenu oraz zjeść lody.
Dziękujemy rodzicom za dowóz i jak zawsze super doping.