IV Grodkowski Turniej Siatkówki Plażowej

W słoneczne sobotnie popołudnie 01.08.2020r. na boisku sportowym przy ul. Krakowskiej w Grodkowie, Grodkowska Akademia Sportu zorganizowała kolejną edycję turnieju piłki siatkowej plażowej, współfinansowanego przez Urząd Gminy w Grodkowie. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn 3 osobowych, chociaż chętnych było dużo więcej. W turnieju udział brały drużyny w różnym wieku. Szkoda, że tym razem zabrakło przedstawicielek płci pięknej.

Zmagania na boisku stały na naprawdę wysokim poziomie.
Gospodarze wystawili 2 ekipy z sekcji siatkarskiej działającej przy naszym Stowarzyszeniu, ekipa rodziców, oraz zarządu i trenerów, drużyna Kamila Ząbkowskiego, Andrzej - Bajer Granit, oraz 2drużyny młodzieży Grodkowa i okolic .
Zwyciężyła jak zwykle dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu. Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:
1 miejsce GAS - prezes i trenerzy
2 miejsce GAS - siatkarze ekipa Waldka
3 miejsce drużyna Kamila
4 miejsce Ulani
5 miejsce drużyna Bajer Granit
6 miejsce młodzież z Grodkowa
7 miejsce GAS - siatkarze ekipa Adasia
8 miejsce GAS - rodzice Jędrek, Piotrek, Tomek, Lesio

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, a najlepsze trzy drużyny piękne puchary.

Dziękujemy Andrzejowi za dopilnowanie wszystkiego i przepyszne kiełbaski oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i posprzątane po turnieju. Na pewno nie zapomnimy o nich organizując następne turnieje. Jeśli okoliczności pozwolą, będzie możliwość zagrania w kolejnym turnieju już niedługo.