Turniej Żaków o Puchar Grodkowa - 24.02.2019

W niedzielę 24.02.2019r., w Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki w Grodkowie, Grodkowska Akademia Sportu była organizatorem Turnieju Żaków opuchar Grodkowa.

Na nasze zaproszenie w turnieju udział brały: Grodkowska Akademia Sportu, UKS Sap Brzeg, AP Stars Starowice, Sporting Nysa, AP Biała, AP Otmęt Krapkowice, Stal Brzeg oraz Koksownik Zdzieszowice. Mecze pierwszej fazy turnieju rozgrywaliśmy w 2 grupach, w drugiej fazie rywalizowaliśmy systemem pucharowym.

Padło wiele bramek, nie zabrakło również pięknych interwencji bramkarskich, Zawodnicy byli oklaskiwani przez licznie przybyłych kibiców.

Dziękujemy rodzicom za doping i przygotowanie super poczęstunku. Na koniec każdy młody piłkarz otrzymał medal, a drużyna okazały puchar.

Kolejność końcowa wyglądała następująco:

1. A. P. BIAŁA
  2. STAL BRZEG
  3. UKS SPORTING NYSA
  4. KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE
  5. GAS GRODKÓW
  6. AP STARS STAROWICE
  7. UKS SAP BRZEG
  8. OTMĘT KRAPKOWICE

Po wspaniałej rywalizacji, dzieci zadowolone i najedzone rozjechały sie do swoich domów.

Dziękujemy bardzo za udostępnienie hali sportowej, a pracownikom za cierpliwość i wyrozumiałość.