Mikołajkowy występ Skrzatów

W dniu dzisiejszym nasze skrzaty udali się do Przylesia Brzeskiego aby w Mikołajkowy dzień rozegrać turniej z cyklu Bawi Nas Piłka.Nasi chłopcy mieli okazje powtórzyć wczorajszy wyczyn starszych kolegów i zwyciężyć w turnijeu jednak do zwycięstwa zabrakło im bardzo nie wiele.Pierwsze trzy mecze rozegraliśmy w grupie gdzie dwa mecze zwyciężyliśmy a jedno przegraliśmy dopiero po rzutach karnych i to właśnie ta przegrana zadecydowała że z grypy wyszlismy z drugiego miejsca co nie pozwalało zagrać nam w finale lecze w meczu o trzecie miejsce.Oto wyniki w grupie uzyskane przez nasz zespół:

GAS Grodków 1- 1 Przylsie Brzeskie (w karnych 5-6)
GAS Grodków 8-0 UKS Sap dziewczynki
GAS Grodków 1-1 Eurotalent Brzeg (w karnych 3-1)

W meczu o 3 miejsce zagraliśmy z Gksem Grodków.Po bardzo zaciętym spotkaniu wygrywa drużyna z Gksu jednak obie drużyny zostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie.Gratulujemy naszej drużynie niezłego wyniku,i wierzymy że w następnym turnieju uzyskamy jeszcze lepszy wynik.Na co bez wątpienia naszych chłopców stać.