I Grodkowski Turniej Siatkówki Plażowe

Za nami II Grodkowski Turniej Siatkówki Plażowej.

Przy wspaniałej pogodzie w sobotę 27.07.2019r. na boisku przy ul. Krakowskiej Grodkowska Akademia Sportu zorganizowała turniej siatkówki plażowej w systemie Mistrzostw Świata, tzn. drużyny wylosowały państwo które reprezentowały. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Po rywalizacji w grupach ostateczne rozstrzygnięcia zapadały w systemie playoff.

Zawody cieszyły się ponownie ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Grodkowa. Zarówno zawodnicy w wieku 15 lat jak i w wieku dojrzałym rywalizowali jak równy z równym. Nie brakowało wspaniałych ataków i widowiskowych parad w obronie.

Ostatecznie turniej wygrała ekipa Brazylii, czyli reprezentanci Grodkowskiego Olimpu. Rywalizacja od początku do końca przebiegała Fair Play, wszyscy doskonale się bawili.

Turniej odbył się dzięki wsparciu Gminy Grodków. Dziękujemy bardzo firmie AgroAs za ufundowanie koszulek meczowych.

Ogromne podziękowanie dla rodziców młodych zawodników GAS Grodków za ogrom pracy włożonej w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju. Bez nich zaangażowania nie udało byś się przeprowadzić żadnych zawodów.